Дільниці: Знайдено 3 об'єктів
Сортування:
  • За ціною ↓
  • За ціною ↑
  • За замовчуванням

Купуємо земельну ділянку

Звертаючись в наше агентство нерухомості з метою купити земельну ділянку в Чернігові, ви звільняєте себе від непотрібної витрати часу на пошук відповідного варіанту. На нашому сайті можна вибрати земельну ділянку, як у межах міста, так і за його межами. Зазначивши необхідний район розміщення і бажану вартість, ви зможете швидко підібрати і купити ділянку з великої кількості варіантів, представлених у нас.

При зверненні в Практик нерухомість, за кожним клієнтом закріплюється персональний менеджер, який допомагає в підборі нерухомості та землі, бере на себе збір і підготовку необхідних документів та оформлення договору. Менеджер також виїжджає з клієнтом на об'єкти і дає професійну консультацію з різних питань, що стосуються купівлі-продажу і характеристик нерухомості.

Що потрібно знати про земельні ділянки

У базі нашого агентства є багато різновидів земельних ділянок. На них можуть бути розташовані готові будинки, в яких можна проживати, або споруди, призначені під знесення. Часто зустрічаються ділянки з недобудованими спорудами. Такі варіанти будинків зазвичай зберігаються і добудовуються новими власниками.

Підбираючи ділянку землі з планами самостійного зведення на ній житлового будинку або дачі, потрібно визначитися з мінімальним розміром. Найчастіше орієнтуються на площу будинку і залишають заділ для розміщення господарських будівель і городу. У такому разі краще підбирати ділянку, яка в десять разів перевищує будинок за розміром. Якщо фундамент житлової споруди займатиме 120 квадратних метрів, ділянка має бути близько 12 соток.

Наведений приклад розрахунку досить умовний, оскільки іноді можна віддати перевагу купівлі землі в престижнішому районі, але з меншою площею.

Вода і ґрунт

Важливим нюансом під час вибору землі під будівництво є наявність водопостачання, а потім якості води. В одному варіанті вода може подаватися з централізованого джерела (водопроводу), в іншому - свердловину вам доведеться робити самостійно. Це не завжди вдається, бо вода може залягати надто глибоко, іноді склад ґрунту не дає змоги це зробити.

Якість води в новій свердловині має задовольняти ваші щоденні потреби. Вода не повинна мати запаху, бути приємною на смак і не містити домішок металу. Зазвичай буріння свердловин здійснюють на глибину від 20 м.

Перевірте стан ґрунту на ділянці, яка сподобалася вам для купівлі. За допомогою ручного бура можна визначити глибину розташування ґрунтових вод. Це дуже важливо при намірі зводити капітальний будинок для проживання, з льохами і технічним поверхом. При неглибоких ґрунтових водах, будуть потрібні додаткові капіталовкладення для дренажу і додаткової гідроізоляції.

Питання наявності каналізації визначається віддаленістю селища від міста або його самостійною інфраструктурою. Якщо каналізація відсутня, потрібно заздалегідь потурбуватися про варіанти її організації.

Електропостачання

Не забудьте поцікавитися про можливість енергопостачання. Потрібно з'ясувати розташування найближчої підстанції та розподіл електроенергії на інші ділянки. Не виключено, що доведеться подбати про наявність автономного джерела електрики.